- MikroTik

Цена
€15 06 / 29 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Офис / SOHO |
| Wi-Fi стандарт | Без Wi-Fi (само кабелен) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 1 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 0 |
| Антени | Вградени |
| Брой антени (count) | 0 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | PoE In |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Захранващ адаптер MikroTik 48POW – 48V 1.46A 70W
Захранвайте вашите MikroTik устройства надеждно с адаптер 48POW. Той осигурява 48V DC при 1.46A (70W) за стабилна работа на рутери, суичове и друго мрежово оборудване.
Ключови Предимства
- Надеждно захранване — 48V DC изход с ток 1.46A за постоянна производителност.
- Компактен дизайн — Икономичен размер, лесно се вписва във всяка конфигурация.
- Широка съвместимост — Проектиран за MikroTik устройства, изискващи 48V вход.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Изходно напрежение | 48V DC |
| Изходен ток | 1.46A |
| Изходна мощност | 70W |
| Тип конектор | 2.1mm x 5.5mm барел жак |
| Поляритет | Център положителен |
| Работна температура | -20°C до +60°C |
Какво има в кутията
- Захранващ адаптер MikroTik 48POW
- Захранващ кабел (според държавата)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





